Unlimited free golf
for 2 people every day
VILLAS
VILA Lomnica

Každý deň NEOBMEDZENÁ GOLFOVÁ HRA pre dve osoby GRATIS - v cene ubytovania

Srdečne vás vítame v priestoroch, kde budete tráviť svoje nezabudnuteľné chvíle relaxu, pohody a zábavy.

Vedľa hlavného vstupu sa nachádza servisná miestnosť na uloženie športového náčinia, zvrškov odevu s priamou možnosťou ich prania a sušenia. V tejto časti VILY nachádza aj sociálne zariadenie a jedna spálňa.

Po prejdení vstupom sa dostanete do dennej časti VILY s plne vybavenou kuchyňou, jedálňou s porcelánovým servisom, ktorý uspokojí každého náročného hosťa a obývacia časť s pohodlnou sedačkou. Atmosféru dotvára krb s otvoreným ohňom a plynulý východ na terasu.

Na poschodí sa nachádza hlavná spálňa s designovo riešeným sociálnym zariadením a ďalšie dve spálne so sociálnym zariadením. Každá spálňa disponuje s priestrannou loggiou na ranný alebo večerný súkromný relax.

V exteriérovej časti VILY môžete využiť wellnes zónu s vírivkou, kvalitný gril a pohodlné stolovanie. Zároveň sme pre vás pripravili priestor pre malé športové aktivity.

Veríme, že sme mysleli na všetko pri kompletnom nadštandardnom vybavení kuchyne, jedálne a že dokážeme uspokojiť všetky vaše potreby.

Na spríjemnenie chvíľ môžete využiť reproduktor alebo projektor, na ktorý viete napojiť svoje elektronické zariadenie.

Vašou jedinou „úlohou“ je váš relax, pohoda a zábava....

Check in/out – special introduktion
Po vašej rezervácii vám bude prostredníctvom aplikácie TAPKEY na vami určené elektronické zariadenie sprístupnený elektronický kľúč na dobu vášho pobytu, ktorý vám otvorí dvere do všetkých priestorov pre vaše nerušené chvíle relaxu, pohody a zábavy.
V deň odchodu vás poprosíme opustiť priestory VILY v predpoludňajších hodinách. Spravidla je potrebné pripraviť priestor pre vašich nasledovníkov, aby aj oni mohli zažiť relax a pohodu od prvej chvíle.

Welcome drink
Vážime si vás a našou úprimnou snahou je zabezpečiť vám pocit domova od prvej chvíle. Dovolili sme si pre vás pripraviť na uvítanie malé prekvapenie. Všetky pochutiny vo verejne prístupných miestach VILY považujte za darček pre vás a aj touto formou vás u nás vítame a prajeme zažiť nezabudnuteľné chvíle. NA ZDRAVIE !

Raňajky až do postele

Do Vašej VILY, dokonca až do Vašej postele vo Vašej VILE, Vám každé ráno donesieme čerstvé raňajky podľa Vášho výberu, podľa Vašej chuti....            Stačí si objednať a zaplatiť z ponuky raňajky podľa svojich predstáv, dohodnúť si presný čas doručenia a nový deň začať skvelými raňajkami....

Cleaning
Našou najväčšou prioritou je zabezpečiť vám vstup do dokonale čistého, hygienicky absolútne bezpečného prostredia. Taktiež po vašom odchode dáme celú VILU do dokonale čistého stavu. Táto služba je bezplatná.
Ak počas pobytu vám vznikne potreba upratať vami využívané priestory, radi to pre vás urobíme za poplatok 150 EUR.

Pick up/drop
Ak si zvolíte verejný spôsob dopravy sme pripravení na základe vašej požiadavky zabezpečiť transport z vašej cieľovej dopravnej destinácie k nám.

Parking
Ak využijete na prepravu vlastné vozidlo, počas celého pobytu je pre vás zabezpečené bezplatné parkovanie v bezprostrednej blízkosti VILY.

Satelit Internet
Počas celého pobytu bude vaše spojenie „so svetom“ zabezpečené bezkonkurenčným vysokorýchlostným satelitným internetom s neobmedzenou kapacitou prenosu. Samozrejme, bezplatne.

Rozprávkové hovoriace obrazy 

Peter UCHNÁR ilustrátor, autor nálady v tomto priestore a čarovných obrazov na stenách

Vytvoril stovky ilustrácii, ktoré nás oslovujú z mnohých kníh – Peter Pan, Gulliverove cesty, Veľká kniha slovenských rozprávok – to je len zlomok z jeho mimoriadne bohatej umeleckej činnosti, za ktoré získal nespočetné množstvo celosvetových ocenení.

Atmosféru tohto rodinného priestoru  Vám  spríjemňujú  ilustrácie  Petra Uchnára z knihy  slovenského rozprávkarského velikána – Ľubomíra Feldeka – Veľká kniha slovenských rozprávok.

Ponúkame Vám, priamo vo Vašej spálni, možnosť ponoriť sa do neopakovateľného, jedinečného  zážitku spojenia vizuálneho vnemu obrazu a akustického zážitku rozprávky...

Pets

Rozumieme a rešpektujeme, že pre mnohých z vás sú vaši miláčikovia súčasť rodiny, vášho domova. Prajeme si, aby aj vo chvíľach vášho relaxu, pohody a zábavy boli s vami.
Zároveň vás prosíme, myslíte aj na tých, ktorí prídu po vás a nezažívajú taký druh radosti, prípadne im ich zdravotný stav nedovolí a „lokalizujte“ svojich miláčikov mimo nočnú časť VILY (poschodie), a kuchynsko-jedálenskú časť.
Vzájomný rešpekt nám všetkým prinesie úžitok. Ďakujeme.
Určite si mnoho príjemných chvíľ a zábavy užijete aj mimo nočných a kuchynských časti VILY.

Kooperujúce zariadenia
Ako naši hostia môžete v plnom rozsahu využívať služby kooperujúcich prevádzkach v rozsahu ich pravidiel a možností. A to najmä :
-    Hotel INTERNATIONAL (reštaurácia, donáška jedál do VILY, wellness )
-    Hotel LOMNICA ( reštaurácia, večera v balóne )
-    Hotel KONTAKT ( wellness )

GOLF SERVIS

Pre milovníkov golfu sú na každý deň pobytu k dispozícii dve hracie karty, ktoré umožňujú (v rámci možnosti a pravidiel golfového rezortu) bezplatnú, neobmedzenú hru.

Na vaše želanie sme pripravení pre vás zabezpečiť na 27-jamkovom golfovom ihrisku, ktoré je záhradou našej VILY, kompletný servis podľa vašich potrieb. Tee time, nájom golfových potrieb, golf shop, trénera, všetko podľa vašich predstáv.

  • 4-10 osôb

  • Wifi zadarmo

  • Parkovanie zadarmo

  • Welcome drink

  • Uteráky

  • Pick up/drop

  • 4 izby (8 plus 2 postele)

  • plne vybavená kuchyňa

  • 3 kúpeľne

Cena od 690€ za noc