Unlimited free golf
for 2 people every day

Filozofia

Prinášame pre vás iný pohľad na trávenie voľných dní s rodinou alebo priateľmi. Radi by sme vám ponúkli neobmedzený priestor pre spoločné chvíle relaxu, pohody a zábavy a zároveň vytvorili dostatok súkromia pre každého hosťa. Vybavenie VILY by malo naplniť všetky vaše predstavy a možno aj nadštandardné potreby.

Netúžime získať, čo najviac hodnotení, čo najviac videní na sociálnych sieťach. Naším skutočným cieľom je pre vás pripraviť miesto, ktoré vo vás zanechá veľa pozitívnej energie, miesto, na ktoré sa budete nedočkavo tešiť, kedy ho zase navštívite. Pre nás bude vaša opätovná rezervácia tou najväčšou radosťou a odmenou. Radi by sme vytvorili uzavretú skupinu opakujúcich sa hostí – taký komunitný spôsob využitia VILY.

Ekológia

Od prvej myšlienky vybudovať toto miesto relaxu, pohody a zábavy bola pre nás absolútna priorita – ekológia. Tejto priorite sme od prvej chvíle podriadili všetky naše rozhodnutia.

Výber lokality uprostred prírody, výlučne drevená konštrukcia stavby, použité prírodné materiály. Celoročná tepelná pohoda je zabezpečené využitím 100 m hlbokého vrtu, ktorý čerpá teplo zemskej kôry a tým vytvára príjemný pocit počas celého roku.

Interiér VILY je zariadený iba so 100% prírodných materiálov. Kameň použitý na stenách, vo vstupe, krbe a kuchynskej linke je 100% prírodný materiál. Všetky drevené prvky – dvere, okná, schody, parkety, podporné trámy, stropy sú z prírodného masívneho nelakovaného dreva, prevažne dubu. Taktiež všetky nábytkové solitéry sú z masívneho dubového dreva. Koberce, ktoré spríjemňujú nočnú časť VILY sú zo 100% ovčej vlny. Všetok textil, s ktorým prídete počas pobytu u nás do styku je zo 100% bavlny.

Želáme si, aby aj tento ekologický prístup a ekologické detaily prispeli k vášmu maximálnemu pohodliu a ekologicky nerušenému pobytu.

Príďte si overiť ako sa nám to podarilo..

Pocit domova

Od prvej chvíle, od vášho prvého otvorenia dverí je všetko pripravené tak, aby vaše predstavy a potreby okamžite splynuli s priestormi a atmosférou VILY.

Pocit pohodlia a bezpečia domova pre vás od prvého momentu sprostredkuje celkové vybavenie a usporiadanie VILY, možno vás príjemne prekvapí COMPLEMENTARY WELCOME, alebo drobné technologické hračky, ktoré sú pre vás k dispozícii.

Cíťte sa u nás naozaj ako doma...